MERDİVEN BASAMAKLARIGelişen teknoloji ile birlikte yapılan her şey de teknoloji odaklı olarak gelişmeye başladı. Özellikle apartmanlar da teknolojiyi kullanarak çok katlı ve daha çekici olarak inşa edilmeye başlandı.Ancak her ne kadar evler yüksek katlı yapılsa da merdivenler evlerin olmazsa olmazıdır. Basamak olmayan ev yok gibidir. Basamak yapımında en çok tercih edilen malzemelerin başında ise mermerler geliyor. Mermer basamak, hemen hemen her evde bulunur. Çok katlı olsun, az katlı olsun basamakların mermerden yapıldığını görürüz.Hem dayanıklılığı hem de gösterişi ile dikkat çeken mermer basamak, kullanım açısında da oldukça elverişli durumdadır. Temizliğe diğer malzemelerden daha elverişli olan bu merdivenler, beyaz ya da parlak olması dolayısıyla da en çok tercih edilen malzemelerin başında geliyor.Basamakların parlak olması, eve girecek olanların da hem gözünü oradan alamamasına hem de daha hoş görünmesine neden olur. Bunu başarmanın yolu ise mermer basamak kullanmaktan geçer. Bu basamaklar hem parlak olur, hem de eve girişte diğer aksesuarların yanı sıra her şeyden çok dikkatleri çeker, gözlerin alınamadığı bir nokta olur.Sadece evlerin basamaklarında değil, hastanelerin, lokantaların, iş hanlarının, rezidansların da merdivenlerinin mermerden olması, o iş yerlerine ve mekanlara da daha fazla prestij sağlar. Mermer olması, basamakların parlak olmasını sağlarken, görenlerin de dikkatini çeker ve daha hoş bir algı oluşturur.

Osmanoğlu Mermer merdiven basamaklaınızı sizin isteğiniz doğrultusunda en kaliteli mazlemeleri kullanarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır.
 

BALKON & PENCEREMerdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların birçok bölümüne, emniyet ve hoş bir görünüm sağlamak için yapılan dekorasyon çalışmasıdır. Tamamen Alüminyum profiller kullanılarak hazırlandığından uygulamaya “alüminyum küpeşte” dekoru denir.Küpeşte, korkuluk kelimesi ile eş anlamlıdır. Küpeşteler, alüminyum olduğu gibi ahşap, çelik, krom ve plastik vs. modelerini imal eden firmalar bulmanız mümkün.Alüminyum küpeşte diğer küpeşte uygulamalarından farklı olarak demontajdır. Yani profilleri parçalara ayrılabilir. Daha sonra bu profiller vida ile birbirine tutturularak oluşturulur tekrar sökülebilir.

 

Osmanoğlu Mermer sizi ve sevdiklerinizi korumak için, merdivenlerinizde, balkonlarınızda, bina girişlerinde, asma katlarda, bahçelerinizde, havuz kenarlarında ve teraslarınızı güvenli kılmak için korumalar (küpeşte) monte ediyor.Küpeşte fiyatları için bizlere ulaşabilirsiniz
 

APARTMAN GİRİŞİ

 

Türkiye'de geniş bir kullanım alanı bulunan mermer, daha çok klasik tasarıma sahip eski tip evlerde veya kamuya açık alanlarda yoğun olarak kullanılır. Fakat son yıllarda tasarımcılar, bu şık ve dayanıklı malzemeyi bir kez daha keşfetmeye başladılar. Üstelik banyo ve mutfaklarla sınırlı kalmak yerine evlerin ve ofislerin farklı bölümlerinde, apartman girişlerinde mermer döşemeli tasarımlara yer verdiler. Modern tasarımlara uyarlanan mermer, geçmişin güzel anılarını canlandırmakla kalmadı kullanıldığı mekânlara da şık bir hava katmayı başardı.Apartmanların girişinde kullanılan mermerler kaygan olmayan sert dayanıklı ve kir tutmama özellikleri en kaliteli malzemleri kullanmaktayız.

Apartman girislerinde granit, mermer, taş gibi yer döşeme malzemeleri kullanarak hem dayanıklı hemde modern secenekler sunmaktayız.. Fiyat,Görsellik,Dayanıklık,Estetik gibi özelliklere dikkat ederek,OSMANOGLU Mermer olarak siz musterilerimizin istek ve taleplerini göz önüne alarak en iyi sekilde hizmet sunmaktayız. Siz isteyin biz yapalım .
 

YER DÖŞEMESİYer Döşeme sektöründe büyük işlere imza atan OSMANOGLU MERMER olarak hizmetinizdeyiz. Fiyat ve model çalışmaları ile ilgili bilgiler için bizimle iletişime geçiniz. Yer döşeme uygulaması yaptırmak istediğiniz bölge için ücretsiz keşif çalışmasını ADANA içinde yapabilmekteyiz. Bunun dışında granit, mermer, taş gibi yer döşeme malzemeleri kullanarak hem dayanıklı hemde modern secenekler sunarak musterilerimize en iyi hizmet sunmaktayız.
 

MUTFAK TEZGAHIMutfak tasarımında dikkat etmeniz gereken önemli konulardan birisi de mutfak tezgahı ve dolaplar için kullanılacak malzemedir. Kullanacağınız malzemenin kalitesi, özellikleri ve rengi dekorasyonunuzun kalitesini yakından ilgilendirir. Mutfak tezgahı veya dolabı için kullanılan malzemelerin birçok çeşidi vardır. Tezgahlar için genelde taş, kum ve mermer gibi malzemelerin çeşitli karışımlarından imal edilen ürünler kullanılırken dolaplar için ise ahşaptan imal edilen ürünler kullanılır. Homify ekibi olarak, tezgah seçiminiz için işinizi kolaylaştıracak fikir ve önerileri derledik. Birbirinden güzel örnek tezgah tasarımları ile sunacağımız bilgiler, malzeme seçiminize yardımcı olabilir.Mutfak tezgahlarını, kullanacağınız mutfağa ve stile uygun olarak özel yaptırabilirsiniz. Ayrıca tasarımcılar tarafından çizilip, hazır olarak imal edilen mutfakları alıp kendi mutfağınız düzenleyebilirsiniz.Hangi uygulamayı ya da hangi malzeme ve modeli seçeceğinize karar vermeden önce bulabildiğiniz kadar çok örnek tasarım incelemek seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır

 

Osmanoğlu Mermer size sunduğu sınırsız çeşitlerden mutfağınıza uygun olan tasarımı sizin istediğiniz şekilde düzenleyip mutfağınıza monte edebilir.Sadece Adana’da değil Türkiye’nin bir çok yerinde sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
 

Sayfa 1 / 2

İLETİŞİM

ADRES:
Ceyhan Yolu Üzeri (Asri Mezarlık Yanı) Dedekorkut Mah. 841 sok. No: 65 Yureğir ADANA

TELEFON:
0322 323 13 13

CEP TELEFONU:
0533 598 69 67

E-POSTA:

info@osmanoglumermer.com

Hakkımızda

O smanoğlu Mermer olarak Adana Mermer bölgesinde hizmet vermekteyiz. Sadece müşterinin istediği kaliteyi sağlamak değildir. Müşteri için yeni, tasarımlar geliştirmek, özellikle tüketicilere hitap eden müşterilerimizin yararlanabilecekleri alternatif ürünler sunabilmektir. Mermer sektöründeki tüm global yenilik ve teknik gelişmelerin takipçisi olmayı, aynı zamanda bu gelişmelerin Bölgedeki öncüsü olmayı kendimize misyon edindik. Müşteri memnuniyetine, kaliteye ve başarıya odaklı bu ilkelerimiz doğrultusunda ticari hayatımıza devam ederken taviz vermeyeceğimiz diğer hususlar da çalışanlarımızın güvenliği ve doğayla dost teknolojileri kullanarak yaşadığımız dünyaya saygılı olmaktır.

Bağlantılar