MERDİVEN BASAMAKLARIGelişen teknoloji ile birlikte yapılan her şey de teknoloji odaklı olarak gelişmeye başladı. Özellikle apartmanlar da teknolojiyi kullanarak çok katlı ve daha çekici olarak inşa edilmeye başlandı.Ancak her ne kadar evler yüksek katlı yapılsa da merdivenler evlerin olmazsa olmazıdır. Basamak olmayan ev yok gibidir. Basamak yapımında en çok tercih edilen malzemelerin başında ise mermerler geliyor. Mermer basamak, hemen hemen her evde bulunur. Çok katlı olsun, az katlı olsun basamakların mermerden yapıldığını görürüz.Hem dayanıklılığı hem de gösterişi ile dikkat çeken mermer basamak, kullanım açısında da oldukça elverişli durumdadır. Temizliğe diğer malzemelerden daha elverişli olan bu merdivenler, beyaz ya da parlak olması dolayısıyla da en çok tercih edilen malzemelerin başında geliyor.Basamakların parlak olması, eve girecek olanların da hem gözünü oradan alamamasına hem de daha hoş görünmesine neden olur. Bunu başarmanın yolu ise mermer basamak kullanmaktan geçer. Bu basamaklar hem parlak olur, hem de eve girişte diğer aksesuarların yanı sıra her şeyden çok dikkatleri çeker, gözlerin alınamadığı bir nokta olur.Sadece evlerin basamaklarında değil, hastanelerin, lokantaların, iş hanlarının, rezidansların da merdivenlerinin mermerden olması, o iş yerlerine ve mekanlara da daha fazla prestij sağlar. Mermer olması, basamakların parlak olmasını sağlarken, görenlerin de dikkatini çeker ve daha hoş bir algı oluşturur.

Osmanoğlu Mermer merdiven basamaklaınızı sizin isteğiniz doğrultusunda en kaliteli mazlemeleri kullanarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır.

İLETİŞİM

ADRES:
Ceyhan Yolu Üzeri (Asri Mezarlık Yanı) Dedekorkut Mah. 841 sok. No: 65 Yureğir ADANA

TELEFON:
0322 323 13 13

CEP TELEFONU:
0533 598 69 67

E-POSTA:

info@osmanoglumermer.com

Hakkımızda

O smanoğlu Mermer olarak Adana Mermer bölgesinde hizmet vermekteyiz. Sadece müşterinin istediği kaliteyi sağlamak değildir. Müşteri için yeni, tasarımlar geliştirmek, özellikle tüketicilere hitap eden müşterilerimizin yararlanabilecekleri alternatif ürünler sunabilmektir. Mermer sektöründeki tüm global yenilik ve teknik gelişmelerin takipçisi olmayı, aynı zamanda bu gelişmelerin Bölgedeki öncüsü olmayı kendimize misyon edindik. Müşteri memnuniyetine, kaliteye ve başarıya odaklı bu ilkelerimiz doğrultusunda ticari hayatımıza devam ederken taviz vermeyeceğimiz diğer hususlar da çalışanlarımızın güvenliği ve doğayla dost teknolojileri kullanarak yaşadığımız dünyaya saygılı olmaktır.

Bağlantılar